Hem Vi erbjuder Länkar Personal Om oss

Om du vill komma i kontakt med någon av oss:

Henrik Evers, Platschef henrik.evers@hushallningssallskapet.se

Ulla Hassel Hollmer, Auktoriserad redovisningskonsult ulla.hassel-hollmer@yekonomi.se

Joakim Pettersson, Redovisningskonsult joakim.pettersson@yekonomi.se

Åsa Westin Öberg, Redovisningskonsult asa.westin.oberg@yekonomi.se

Magnus Karlsson, Redovisningskonsult magnus.karlsson@yekonomi.se

Kent Fredriksson, Redovisningskonsult kent.fredriksson@yekonomi.se

Barbro Karlsson, Lantmästare barbro.karlsson@yekonomi.se

Annette Nordin, Administratör annette.nordin@yekonomi.se

Erik Sjödin, Redovisningskonsult erik.sjodin@yekonomi.se

Lotta Berglund, Administratör lotta.berglund@yekonomi.se Kaffebönor i burk

Maria Bellskog, EU-rådgivare maria.bellskog@yekonomi.se

Hans-Erik Antonsson, Redovisningskonsult

Kjell Tjärnlund, Redovisningskonsult

  Vår adress

Kronholmplan 1,
2:a våningen

  Vi finns här

Måndag – torsdag, (fredag):
07:30 – 16:00,(15:00)
Lunch 11:30 – 12:30